17209. 414. Closed Online auction Books: Religion
4 000 HUF
13
0 HUF
P. Didon: Jézus Krisztus I-II. kötet. Bp., 1892, Pallas. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, ragasztott térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor