1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
William Ferenc Mihály: Jézus élete. Korának történelmi, politikai, néprajzi hátterében. Ford.: Zsíros Ferenc. Bp., (1934), Szív. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött kopott egészvászon-kötés, foltos lapokkal.