Books: Religion

Number of items: 36

Hock János: Képes Biblia. Az ó- és újszövetség történelme. 50 színes képpel. Bp., 1900., Szerzői,(Révai és Salamon-ny.), 4 p.+50 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Érezhegyi Géza-kötés, kissé kopott borítóval, hiánytalan, de több kijáró lappal.
17217.

1 200 HUF
3,11
3,43
16

17218.

2 400 HUF
6,22
6,86
9

17219.

8 000 HUF
20,73
22,86

Kánonjogi kódex. X. Pius pápa parancsára összeállítva, XV. Benedek engedélyével kihirdetve. Előszóval, a források jegyzékével, név- és tárgymutatóval ellátva Gasparri Péter bíboros által. Kézirat gyanánt. H.n., é.n., 1488 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel, néhány kissé foltos lappal.
17220.

1 200 HUF
3,11
3,43
14

Prohászka Ottokár: Hit és ész. Hitvédelmi dolgozatok. Bp., Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17221.

1 200 HUF
3,11
3,43
10

1906 Sankt Franziszi Glocklein XXIX. Jahrgang. 1. heft. 1906. október. Német nyelven. Félvászon-kötésben.
17222.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szeghalmi Elemér: Keresztény küzdelmek és megtorpanások 1945-1956. Bp., 2000, Új Ember. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17223.

1 000 HUF
2,59
2,86

Wappler Antal: A Katholikus Egyház története főgymnasiumi felsőbb osztályok számára. Eger, 1877., Érseki Lyceum, VIII+208 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
17224.

2 400 HUF
6,22
6,86

Rituale Strigoniense, seu Formula Agendorum In Administratione Sacramentorum, ac caeteris Ecclesiae publicis functionibus  Nagyszombat, 1692. Typis Academicis. (8)+298+(2)+24 p (a 27-ből). Az önálló belső címlappal bíró második rész az 1611-es nagyszombati zsinat határozatait tartalmazza.Az utolsó oldal hiányzik. Korabeli, megviselt papírkötésben, néhány többé-kevésbbé sérült lappal.
17225.

1 000 HUF
2,59
2,86
33

Révész Imre: "Akikre nem volt méltó a világ." Képek a keresztyénség történetéből. Erdélyi Református Egyházi Könyvtár I. Cluj/Kolozsvár, 1921., Minerva. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
17226.

1 400 HUF
3,63
4,00

Szent István Könyvek 2 kötete: Balogh József: Szent Ágoston, a levélíró; Kiss Albin: Szent Ágoston De Civitate Dei művének méltatása. Szent István Könyvek 34. és 88. sz. Bp., 1926-1930, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az egyik kötet kissé hiányos gerinccel.
17227.

1 200 HUF
3,11
3,43

Dr. Szántó Konrád: A katolikus egyház története. II. köt. Bp., 1985, Ecclesia, 935 p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón gyűrődött fóliázással.
17228.

1 800 HUF
4,66
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF