1 800 HUF
3 db néprajzi könyv: Szabó László: Jászság; Bíró Friderika: Göcsej; Manga János: Palócföld. Bp., 1979-1988, Gondolat. Kiadói félvászon-/kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.