17112. 414. Closed Online auction Books: Social sciences
3 000 HUF
0 HUF
Kaczvinszky Andor: Közgazdasági dolgozatok. Gyula, 1909., Dobay János-ny., 4+127+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf