17116. 414. Closed Online auction Books: Social sciences
1 000 HUF
0 HUF
Vasas Samu, Salamon Anikó: Kalotaszegi ünnepek. Bp., 1986, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor