17289. 414. Closed Online auction Books: Tales
1 400 HUF
0 HUF
Andersen: Az ólomkatona és más mesék. Ford.: Biró Sándor. Hampel József rajzaival. Bp., é.n., Dante, 1 t. + 96 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor