1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Erich Kästner: Gyurka és a detektivek. Átdolgozta: Halácsy Endre. Walter Trier rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.