3 800 HUF
Sebők Zsigmond: Mackó úr ujabb utazásai. Mackó úr a Balatonon - Mackó úr Budapesten - Mackó úr uton. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1940], Singer és Wolfner (Madách-ny.), 192 p. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borító és néhány lap széle kissé sérült.