3 200 HUF
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. I-II. kötet. Fényképezési kézikönyv kezdőknek és haladóknak. 350 képpel. (170 rajz, 180 fénykép) táblázatokkal és receptekkel. I. kötet: A felvétel. II. kötet: A felvétel kidolgozása. Kálmán Kára rajzaival. Bp.,é.n.,Hatschek és Farkas (HAFA),(Antiqua-ny.), 520; 511+1 p. Hetedik, bővített és átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés,kissé foltos, kissé kopott borítókkal, kopott gerincekkel, a II. kötet kötése kissé sérült. Rendkívül részletes fotózás az analóg fotózás szerelmeseinek.