Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmets...
Mindig magasabbra. 100 éves a motoros repülés. Higher and higher. The hundred years of powered flight. Szerk.: Kolta Magdolna. Bp., 2003., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal, kopott borítóval.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.
Pagonyi Erzsébet: Makramé. Bp., 1981, Műszaki. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Zigány Ferenc- Uhlyárik Jenő: Ábrázoló mértan. Bp, 1934, kn. Egészvászon-kötés, kissé kopott állapotban. Néhány lap ki van vágva. 7 db kihajtható melléklettel.