15023.
414. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Edward Shackleton: Eszkimók, fókák, jéghegyek. Egy sarkutazó naplója. Bp., én., Singer és Wolfner. 7 kétoldalas fekete-fehér képtáblával. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, egy hiányzó képtáblával, a gerincen kis sérüléssel.