15080.
414. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Jenovay Jenő: Vitorlákkal a Föld körül. Bp., Lampel R.,(Wodianer F. és Fiai) Rt., 195 p. + 6 (fekete-fehér fotók) t. Szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált, festett egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, néhány foltos lappal, két hiányzó táblával.