15104.
414. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
[Scott, Robert Falcon (1868-1912)] Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. FordÃtotta Halász Gyula. Negyven képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. [Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.], 332 p. + 15 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (kétoldalas térkép) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval, hiányzó cÃmlappal, kijáró cÃmképpel.