15001.
414. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Szávay Gyula: Győr. Monográfia a város jelenkoráról a történelmi idők érintésével. I. köt.: A régi Győr 1848-ig. II. köt.: Győr 1848-49-ben. III. köt.: 1848-tól a millenniumig. IV. köt.: A millennium idejében. Győr Szab. Kir. Város megbízásából: - -. Győr, 1896., Győr Szab. Kir. Város,(Pannónia-ny.), 483 p.+ 7 t. + 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Unicus! A tervezett folytatás nem jelent meg! [Unicus!] Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, pár lap szélén javítással, néhány helyen ceruzás bejelöléssel, bejegyzéssel, a kötés megerősített, javított, a hátsó táblán sérüléssel, a címlap és az utolsó lap foltos.