Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 226
2585851
30952
414
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
5 000 HUF
2588932
30953
414
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1980. "Szovjet-magyar közös űrrepülés 1980" egyoldalas Br plakett jelzés nélkül (59mm) + 1980. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Magyarország-Belgium 1980" Br emlékérem (65x55,5mm), a két emlékérem egy nagyobb, nem saját tokban T:1- patina
1 600 HUF
2595367
30954
414
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" kétoldalas Br emlékplakett (109mm) T:1
3 000 HUF
2542454
30955
414
Numismatics
8 000 HUF
2545943
30956
414
Numismatics
8 000 HUF
2559524
30957
414
Numismatics
12 000 HUF
2594336
30958
414
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (36mm) T:1-
1 800 HUF
2595251
30959
414
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Magyar Szövetkezeti Liga / Isten-Haza-Család-Munka" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2- patina, ph, kopott aranyozás, több helyen anyaghiány
1 600 HUF
2591268
30960
414
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" bronzozott hadifém emlékérem (49,5mm) T:1- bronzozás erősen lekopott
2 000 HUF
2590671
30961
414
Numismatics
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS5
1 200 HUF
2590685
30962
414
Numismatics
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 enyhén félrevert Adamo GS6
1 200 HUF
2590669
30963
414
Numismatics
Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Br emlékérem (42,5mm) T:1 nagyon kis ph. Adamo GS7
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035