cca 1900 4 db külföldi népviseletet bemutató metszet (Krajnai népviselet, Iglaui nő, stb.). Kromolitográfia, papír. Egyik vágott, kissé sérült és foltos. 18,5x12,5 cm
cca 1939-1942 "A magyar piaristák háromszáz éves (1642-1942) működésének emlékére" + születési értesítők, 3 db metszet, az egyiken ceruzás jelzéssel, vegyes állapotban, kisebb sérülések, foltok, hajtásnyom, 10,5x6 cm - 18x13 cm
Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Rókakölykök (Young freebooters). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm
Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Kiskutyák (The first taste). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm
cca 1700-1720 Charle-Roy, rézmetszet, jelzés nélkül, (in: Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Dessigne?es par les meilleurs ingenieurs, particulierement celles qui sont sous la domination de la France, dont les plans ont este? levez par Monsieur de Vauban, ...Amsterdam, Pierre Mortier), papír, paszpartuban, 20x28 c...
cca 1700-1720 Le Fort Louis. Le Fort de La Kenoque, Le Fort Francois, rézmetszet, jelzés nélkül, (in: Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Dessigne?es par les meilleurs ingenieurs, particulierement celles qui sont sous la domination de la France, dont les plans ont este? levez par Monsieur de Vauban, ...Amsterdam, P...
cca 1700-1720 Plan de la Ville de Brisach, Plan de la Ville de Guermsheim, Plan de la Ville et Citadelle de Nuiss, Plan de la Ville de Kaiserswert, rézmetszet, jelzés nélkül, (in: Les Forces de l'Europe, Asie, Afrique et Amerique, ou description des principales villes, avec leurs fortifications, ...Dessigne?es par les meilleurs ingenieurs, particulierement celles qui sont sous la domination de la ...