10718. 414. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
0 HUF
1846 Tyroler József (1822-1854): Liszt Ferenc. Beilage zum Ungar 1846. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, foltos, hajtásnyommal, sérült, 21x13 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf