3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
1876 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett litográfia, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm. Dekoratív, üvegezett fa keretben.