10785. 414. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
0 HUF
Barabás Miklós (1810-1898) rajza után metszette Mayer Károly: Jósika Miklós portréja. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, Foltos. 14x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fa keretben.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf