10717. 414. Closed Online auction Engravings
2 000 HUF
0 HUF
Feleki Miklós (Mint Mátyás király, Szigligeti "Mátyás király lesz" drámájában.) Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, hajtásnyommal, kissé foltos, 24x19 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf