10793. 414. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
Goldberg, Georg (1830-1894) és Pecht, Friedrich (1814-1903): Hamlet. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 15x12 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf