6 000 HUF
Henry Thomas Alken (1785-1851) után, Edward Gilbert Hester (1843-1903): Négyesfogat (Four in hand). Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Utánnyomás a XX. sz. második feléből Dekoratív, üvegezett fa keretben. 44×38 cm