15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Japán fametszet, ismeretlen jelzéssel, feltehetően XIX. sz. művész: Gésák. Színes fametszet, papír, lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 33x23 cm