2 600 HUF
11
Vinzenz Katzler (1823-1882), Hermann Paar (1838-1899): I. Ferec József császár és magyar király vadászaton (Der Kaiser von Österreich auf der Jagd). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lapszéli apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x31,5 cm