2 400 HUF
Wilhelm Gause (1853-1916) után: Az olasz királyi pár Bécsben: Udvari koncert (Das italienische Königspaar in Wien: Das Hofconcert). Fametszet, papÃr. Jelzett a metszeten. Kissé foltos. DekoratÃv, üvegezett fakeretben. 21,5x31,5 cm