3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
William Henry Bartlett (1809-1854)-Robert Wallis (1794-1878): Bécsi látkép (View from the Bastions, Vienna). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Foltos. Üvegezett fa keretben. 12x18 cm