8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
cca 1880 Noé elhagyja a bárkát (Noah leaving the arch). Színes litográfia, papír. Religious Tract Society London. Lpa szélén apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 32,5x23,5 cm.