10799. 414. Closed Online auction Engravings
9 000 HUF
0 HUF
cca 1905 A Habsburg császári-királyi család I. Ferenc József körül. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 33×42 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf