Rudolf v. Alt (1812-1905) után, R. Toth (?-) metszése, XX. sz. közepe/második fele: Josefsplatz, Bécs, 1844-ben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben, 9×13 cm. Hátoldalán Friedrich Bachinger szabadkai képkeretező címkéjével.
Henry Thomas Alken (1785-1851) után, Edward Gilbert Hester (1843-1903): Lovasfogat (tandem). Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Utánnyomás a XX. sz. második feléből. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 44×38 cm
Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) festménye után: Magyarországi Szent Erzsébet. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Lap széle sérült és foltos, feltekerve. 79x52 cm
Zichy Mihály (1827-1906) festménye után: Árva leány sorsa. Fénymetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Lap alja kisebb szakadással és hátoldala foltos, metszet ép, feltekerve, 67x45,5 cm
cca 1905 A Habsburg császári-királyi család I. Ferenc József körül. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 33×42 cm
Henry Thomas Alken (1785-1851) után, Edward Gilbert Hester (1843-1903): Négyesfogat (Four in hand). Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Utánnyomás a XX. sz. második feléből Dekoratív, üvegezett fa keretben. 44×38 cm
Japán fametszet, ismeretlen jelzéssel, feltehetően XIX. sz. művész: Gésák. Színes fametszet, papír, lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 33x23 cm
Japán fametszet, ismeretlen jelzéssel, feltehetően XIX. sz. művész: Anya gyermekével. Színes fametszet, papír, apró sérüléssel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 34x23 cm