Vinzenz Katzler (1823-1882), Hermann Paar (1838-1899): I. Ferec József császár és magyar király vadászaton (Der Kaiser von Österreich auf der Jagd). Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lapszéli apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x31,5 cm
1904 Ülő olvasó hölgy. Kromolitográfia, dombornyomott szecessziós díszítéssel. Jelzés nélkül. Feltehetően egy kiadó reklámja. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 27x19,5 cm
J. Weixlgärtner (?-?): A Bécsi Földrajzi Társaság 25 éves jubileumára, az elnökök, többek közt Rudolf trónörökös herceg (Zum 25jährigen Jubiläum der Geographischen Gesellscahft in Wien), 1881. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos. 34x24 cm
Mozdony (Four coupled passenger tank engine, Metropolitan District Railway). Fametszet, papír, jelzés nélkül. A The Engineer folóirat melléklete, 1889. Üvegezett fa keretben. 28x50 cm
Munkácsy Mihály (1844-1900), 7 db heliogravűr: Ujoncozás, Két család, Krisztus a Kálvárián, Éjjeli csavargók, Ecce Homo, Tépéscsinálók, Krisztus Pilátus előtt, részben foltos, 13x21 cm
cca 1900 30 db art nouveau (szecessziós) illusztráció és ornamentika a La Décoration-ból. Heliotípia, papír. Helyenként kissé foltos. Néhány lapon apró szakadással. 32x25 cm.
Thomas Heawood (1810-1870), William French (1815-1898): Warwick castle. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 8x12 cm