10667. 414. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
2 400 HUF
0 HUF
1962-1967 Kékesi László (1919-1993) 4 db ex libris-se, rézkarcok, papírok, jelzettek, közte 3 erotikussal, 13,5x4,5 cm és 8x5 cm
Photo of the item taken by : hsz