10378.
414. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
14
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, sérült, 27,5×32 cm.