10549.
414. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül működött magyar művész: Legényke kosárral. Akvarell, papír, sérült. 34x18,5 cm