10539.
414. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok a vízparton. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, sérült (szakadással), 26×35 cm