10557.
414. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Toldalagi-Korda- palota. (Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül, jelzett, sérült, 20x17cm