10533.
414. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
3 000 HUF
Ősz Dénes (1915-1980): Bécsi kapu tér, Kazinczy-emlékkút. Színes rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 29,5×38,5 cm