10476.
414. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 600 HUF
Váradi jelzéssel: Párizs, Opera, 1962. Kréta, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 21x29,5 cm