Number of items: 371

Lázár Sándor (1916-1994): Önarckép sorozat, össz. 18 db mű. Klf. technikák (olaj, tus, ceruza, szén, nyomat stb.), papír (egy vászon), jelzett. Többségében papírra kasírozva. 11x8 és 29x21 cm közötti méretekben. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10193.

55 000 HUF
148,65
161,76
Lázár Sándor (1916-1994): Illusztráció Berda József Változás c. verséhez. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 30x21 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10194.

7 000 HUF
18,92
20,59
Lázár Sándor (1916-1994): Nem, nem. Vegyes technika, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, lap bal szélén apró folttal. 11,5x16 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10195.

7 000 HUF
18,92
20,59
Lázár Sándor (1916-1994): Támaszkodó női akt. Lavírozott tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, lap bal szélén apró folttal. 20,5x19,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10196.

7 000 HUF
18,92
20,59
17
Lázár Sándor (1916-1994): Illusztráció Berda József Egy kövér asszonyka c. verséhez. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 30x21 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10197.

7 000 HUF
18,92
20,59
Lázár Sándor (1916-1994): Az akt és a király. Tus, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19x28 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10198.

5 000 HUF
Lázár Sándor (1916-1994): 2 db meghívó terv. Tus, papír, jelzett, egy papírlapra kasírozva. 14,5x21 és 12x19 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10199.

7 000 HUF
18,92
20,59
Lieber Éva (1932-2005): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×47 cm
10200.

9 000 HUF
24,32
26,47
Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, bal felső sarkában kissé sérült, 21x29,5 cm
10201.

2 800 HUF
7,57
8,24
Lunczer Anikó (1942-): Mezei szarkaláb (Consolida regalis) . Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 44,5×24 cm
10202.

3 000 HUF
Lux Antal (1935-): Monitor, 1984. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux 84), számozott: 19/35. 25x33,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás, amelyben a művész 1956-os menekülését dolgozza fel. / Antal Lux (1935-): Monitor. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux 84), numbered: 19/35. 25x33,5 cm.
10203.

Lux Antal (1935-): Monitor, 1984. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '84), számozott: 19/35. 25x33,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás, amelyben a művész 1956-os menekülését dolgozza fel. / Antal Lux (1935-): Monitor. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '84), numbered: 19/35. 25x33,5 cm.

24 000 HUF
64,86
70,59
Lux Antal (1935-): A pokol architektúrája, 1987. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux 89), számozott: 5/16. 35x23,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Architecture of hell, 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux 89), numbered: 5/16. 35x23,5 cm.
10204.

Lux Antal (1935-): A pokol architektúrája, 1987. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 5/16. 35x23,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Architecture of hell, 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 5/16. 35x23,5 cm.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF