36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Angyal Júlia (1941-): Századoknak királya (Szent László). Vegyes technika, fa, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.