10035. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Bényi László (1909-2004): Bad Reichenhall. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24x33 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf