10041. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Bod László (1920-2001): Szőlőhegy. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf