10121. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Heller Andor (1904-?): Fiatal hölgy portréja, 1932. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán korabeli keretező bélyegzőjével (Darvas Géza és Társa, Bp., Horthy Miklós ut 40.) 33,5×20,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf