22 000 HUF
Horváth G. Andor (1876-1966): Borozó muzsikus. Olaj, vászon. Jelzett. Kopott, fakeretben, restaurált, sérült. 50×40 cm Budapesten Karlovszky Bertalannál, majd Lotz Károlynál és Bécsben az Akadémián tanult. Főleg arcképeket és életképeket festett. 1897-től szerepelt a Műcsarnok és a Nemzeti Szalon kiállításain. "Háztetők felett" c. olajvázlata a Magyar Nemzeti Galériaban található.