10173. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
13
0 HUF
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950- ): Csigalovász. Színes rézkarc, papír. Jelzett, számozott (9/100), lap szélén apró foltokkal, 30x24 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert