16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
M. Makkai Piroska (1910-1998): Szürreális álom. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 23x18 cm. Dekoratív, üvegezett, kopott fa keretben.