50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Erupció. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×70 cm