5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Munkácsy Mihály után Kórusz József (1927-2010): Köpülő asszony. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, repedt üveggel. 45x36 cm.