5 000 HUF
34
Oláh Gusztáv (1901-1956): 2 db színházi díszletterv, egy jelzett (Varázsfuvola, I. felvonás 3. kép), egy jelzés nélkül. Akvarell, papír. Az egyiken kisebb felületi sérülések, a másikon kisebb lapszéli szakadások, törésnyomok. Feltekerve, 43,5x30 cm, 49x33,5 cm