10267. 414. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Reich Gábor (1951-): Lepke és liliom. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (72/100), üvegezett fa keretben, 34×25 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras